Відкривайте для себе світ!

Відкривайте для себе світ!


Бувають моменти, коли все набридло, нічого не хочеться і всередині сидить якась виїдаюча апатія. Кращі ліки від всіляких депресій і застоїв - це подорож. Зміна обстановки - це практично лікарський рецепт. Адже і правда, коли зовсім погано на душі, варто кудись поїхати, щось побачити, отримати нові враження, і все - ви як огірочок. Можна розвіятися за допомогою улюбленого заняття, прогулянки, зустрічі з друзями, але подорожі ні з чим не порівняти, але в світі стільки всього красивого і надихаючого, це потрібно побачити і відчути.

Як заощадити?

Подорожувати можна з туроператорами, а можна і самостійно. Тепер, коли всі кордони відкриті, просто злочин - сидіти вдома і нічого не бачити. Багато хто зазвичай виправдовує своє сидіння вдома високою вартістю путівок. Але ж є гарячі тури, в які можна відправитися за копійки. Якщо подумати, то поїздка в Одесу не обійдеться дешевше, ніж тур в Болгарію, Чорногорію, Туреччину та інші «морські» країни ближнього зарубіжжя.

Звичайно, тури в Європу коштують трохи дорожче, але знову ж таки, все залежить від статусу готелю, способу пересування і харчування. Навіть в Париж або Лондон можна з'їздити досить економно. Звичайно, найдешевший спосіб подорожей - це самостійне планування маршруту. Так, можна заздалегідь купити квитки на автобус України, підшукати недорогі готелі або хостели. Наприклад, можна заощадити половину, якщо бронювати квитки на автобус за кілька місяців до подорожі. Таким чином, можна подивитися Італію, Францію, Іспанію і навіть кілька країн за одну подорож. Вибирати вам. Хтось любить спокійний і розмірений відпочинок, дуже докладне ознайомлення з визначними пам'ятками і вважає за краще відвідувати за одну поїздку один-два міста. Інші ж, як губки, вбирають враження від забігів по архітектурним пам'яткам і музеям і отримують задоволення від постійної зміни пейзажу за вікном.

Як добиратися?

Найкрасивіші і величні пам'ятки, великі скарби людства чекають, щоб їх побачили. Те, про що всі знають ще зі школи, стає доступним. Сучасні авіалінії перенесуть туриста в будь-яку точку світу. Перельоти - недешеве задоволення, але існують знижки і раннє бронювання.

Безумовно, якщо ви хочете подивитися екзотичні країни, то доведеться дорого заплатити за переліт. Наприклад, основна частка вартості путівки в Таїланд - це політ на літаку. У самій азіатській країні можна жити практично за копійки. Те ж саме стосується країн американського континенту, острівних, звичайно.

Головне - це бажання. Якщо сидіти, склавши руки, і нічого не планувати, нікуди не їздити, то сенс тоді в такому житті? Подорожувати потрібно захотіти, а способи завжди знайдуться.