За яким принципом працює система Prozorro?

За яким принципом працює система Prozorro?


Державні тендери в Україні вважаються доволі популярними. Це можливість витратити кошти на розвиток бізнесу, знайти виконавця, постачальника, робітника та не натрапити на шахрая. Все дуже просто. Необхідно лише стати учасником системи державної закупівлі Prozorro. Працює вона вже десь приблизно 5 років та відрізняється гарною репутацією. За весь цей час жоден шахрай не зміг вкрасти кошти та витратити їх не за призначенням. Якщо цікавить надійність та швидкий пошук постачальника або виконавця, то в такому разі саме система Прозорро допоможе з цим розібратися. Кожного дня на сайті з’являються нові користувачі, які бажають розвивати український бізнес.

Детальніше про Prozorro

Багато хто думає, що для того, щоб почати працювати на цьому ресурсі, необхідно там реєструватися. Працює система трохи інакше. Профілі користувачів на цьому сайті не створюються. Існує безліч різноманітних електронних майданчиків, на яких можна створити обліковий запис. Головне, щоб цей ресурс входив до списку доступних, оскільки далеко не з усіма сторінками співпрацює Прозорро. Наприклад, можна скористуватися такою біржею як https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/komercijni-torgi/. Вона має гарну репутацію в Україні. Багато хто обирає саме цей ресурс, оскільки його рекомендує сам державний фінансовий майданчик.

Реєстрація дуже проста, проте слід зазначити, що там створювати власні сторінки можуть виключно підприємці та державні компанії. Комерційні організації з власним бюджетом не мають змоги працювати на Прозорро та брати участь у тендерах. Рекомендується спочатку ознайомитися з правилами й вже після цього починати співпрацю, якщо влаштовують абсолютно всі пункти.

Тендери на Prozorro публікуються буквально кожного дня. Їх поширюють на обраних електронних майданчиках, після чого всі дані потрапляють вже до загальної бази й потім до самої системи. Виграє у тендерах той, хто пропонує найнижчу ціну за власні послуги, товари. Іноді трапляється так, що замовник не дуже задоволений вибором сайту, тоді він розпочинає діалог з іншими потенційними виконавцями. Потім він обирає того, хто більше підходить та розпочинає співпрацю. Завжди додатково підписується офіційна угода.

Переваги державної системи Прозорро

Державні підприємці та компанії вже декілька років працюють саме з Прозорро. Це єдиний ресурс, який зараз пропонує дійсно якісні та прозорі послуги. Ніхто не втратить свої кошти та час даремно. Заявки публікують тільки ті користувачі, які зацікавлені у співпраці.

Виділяють такі переваги:

  • чесність та безпеку;
  • повний доступ до бази даних;
  • швидкий пошук виконавця;
  • великий вибір.

Перед тим, як стати повноцінним учасником тендерів, необхідно пройти невеличке тестування від Prozorro. Як правило, з ним справляється кожен. Це дуже просто, якщо користувач розбирається в бізнес-сфері. Зазвичай це стосується тих людей, які продають різноманітні товари через маркети. Дізнатися про всі особливості детальніше можна саме на сайті Прозорро.